» OBSŁUGA FIRM OBSŁUGA FIRM – Dubiel & Sawinda – Kancelaria Radców Prawnych

NASZE USŁUGI

OBSŁUGA FIRM

OBSŁUGA FIRM

Zakładanie działalności to poważna decyzja. Dobrze jest więc poradzić się kogoś, kto wie, jaka forma działalności będzie dla Ciebie najkorzystniejsza zarówno pod kątem prawnym, administracyjnym jak i podatkowym. Pomożemy Ci założyć przedsiębiorstwo, zarejestrować je, sporządzić niezbędne umowy i gładko przejść przez administracyjne procedury. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Jeśli prowadzisz już firmę, wiesz, że niekiedy trudno obejść się bez fachowej pomocy prawnika. Nieuczciwi kontrahenci, niedotrzymane umowy czy problemy z nierzetelnymi pracownikami to chleb powszedni niemal każdego przedsiębiorcy. Możemy Ci zaoferować pomoc w konkretnej sprawie jak i stałą obsługę Twojego przedsiębiorstwa.

Pomożemy Ci także, jeśli Twoja firma wpadła w tarapaty. Nasze długoletnie doświadczenie w obsłudze syndyków pozwoli nam udzielić Ci wyczerpującej porady i przygotować niezbędne wnioski i dokumenty. Pamiętaj, czas podjęcia decyzji jest kluczowy dla uniknięcia przyszłych problemów finansowych.

ZOBACZ WIĘCEJ USŁUG

KONTAKT

Dubiel & Sawinda

Radcowie Prawni Spółka Partnerska
ul. Marszałkowska 9/15 lok. 53,
00-626 Warszawa
(zobacz na mapie)

 

TEL:

+48 504 402 404

+48 501 765 119


Dubiel & Sawinda 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Warszawa