» Michał Pawłowski Michał Pawłowski – Dubiel & Sawinda – Kancelaria Radców Prawnych

O NAS

Michał Pawłowski

Michał Pawłowski

Prawnik

Michał Pawłowski uzyskał tytuł magistra prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie w 2004 roku. Już podczas studiów odbył praktyki w firmach deweloperskich oraz w Kancelarii Prezydenta RP. W 2011 rozpoczął seminarium doktoranckie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na wydziale prawa.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w firmach międzynarodowych na stanowiskach kierowniczych w zakresie prawa nieruchomości, prawa budowlanego, szeroko pojętych negocjacjach i rozwijaniu projektów oraz doradztwie inwestycyjnym. Rozpoczął karierę zawodową w firmie Raiffeisen evolution project development realizując wiele projektów komercyjnych.

Ostatnio pracował jako Dyrektor działu prawnego ekspansji międzynarodowej firmy Kaufland Stiftung Co & KG w Niemczech odpowiadając między innymi za dziesiątki umów na pułapie polskim i międzynarodowym. Jego główne specjalizacje to nieruchomości, przejęcia i rozwój spółek oraz prawo konstytucyjne i ustroje państw.

Specjalizuje się również w współpracy międzynarodowej i compliance. Jego silne nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz pełne zrozumienie zagadnień inwestycyjnych gwarantują absolutny profesjonalizm.

 

ZOBACZ CAŁY ZESPÓŁ

Dubiel & Sawinda 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony internetowe Warszawa